З відповідальністю

до кожного пацієнта

Високоякісна медична допомога для дітей і дорослих.

Icon

Засновник і керівник медичного центру «Консультант», Володимир Михайлович Байбаков протягом 14 років працював куратором по дитячій хірургії в м Павлоград, крім основної діяльності в м.Дніпро.

Функція куратора полягала в проведенні планових профоглядів у дітей в дошкільних та шкільних установах з метою виявлення хірургічної патології, планових консультаціях на базі дитячої поліклініки згідно встановленого графіка. Спочатку один раз на місяць, потім щотижня.

За цей період часу виконано планові і ургентні оперативні втручання більш ніж у 1200 дітей, спрямованих в Обласну дитячу клінічну лікарню. Велася група дітей диспансерного спостереження.
В умовах браку вузьких фахівців педіатричного напрямку в Павлограді та йдучи назустріч побажанням батьків, було вирішено запросити кращих обласних лікарів до проведення консультативних прийомів.

Згодом, ідея втілилася в організований процес, знайшовши форму і назву «Консультант».
На сьогодні медцентр «Консультант» — це 11 вузькопрофільних лікарів різних спеціальностей. Більше 4000 пацієнтів довіряють нам.

Медичне обладнання центру «КОНСУЛЬТАНТ» має сертифікати якості, реєстрацію в МОЗ України і проходить періодичну державну метрологічну повірку.

У медичному центрі «Консультант» працюють професіонали своєї справи. Лікарі вищої категорії. Три кандидати медичних наук, один доктор медичних наук, троє співробітників кафедр медичної академії. Наших фахівців відрізняє не тільки професіоналізм, але і високі людські якості.

У разі необхідності ними може бути виписано і погоджено на обласному рівні направлення на комплексну діагностику або госпіталізацію в обласні спеціалізовані медустанови, санаторно-профілактичні заклади.

Відправте повідомлення

Заповнивши форму зворотного зв’язку, ви зможете відправити нам свої побажання, поставити запитання і отримати на нього відповідь