Записатися на прийом до стоматологу

Запис на прийом
Запис на прийом

Стоматологія в медичному центрі «Консультант»

  • Художня реставрація зубів дітей і дорослих;
  • Лікування карієсу;
  • Лікування пульпітів і перодонтіту сучасними методами;
  • Зняття зубних відкладень ультразвуком і піскострумнем;
  • Сучасне обладнання, висока якість;
  • Консультація безкоштовно.

Ми вважаємо, що всі наші пацієнти заслуговують щасливою і здоровою посмішки. Наша професія — наша пристрасть. Догляд за здоров’ям порожнини рота є нашим пріоритетом номер один. Ми ставимо наших пацієнтів в центр усього, що ми робимо.

Ми завжди можемо запропонувати нашим пацієнтам стоматологічну допомогу, якої вони заслуговують. Для дотримання високих стандартів, ми просимо наших пацієнтів, залишати відгуки про роботу нашіх фахівців. Цей зворотний зв’язок враховується і аналізується щомісяця, щоб поліпшити ваше обслуговування.

Стоматологи запобігають, оцінюють, діагностують і лікують захворювання порожнини рота, а також зберігають функцію і зовнішній вигляд зубів. Багато захворювань порожнини рота і аномалії можуть вказувати на інші захворювання. Наш фахівець може направити пацієнтів до вузькопрофільного лікаря для подальшої оцінки та лікування.

Ознайомитися з розцінками на стоматологію ви зможете відвідавши розділ ЦІНИ

Зробіть запис на прийом до стоматолога вже сьогодні! Ви і вся ваша сім’я зможете розраховувати на індивідуальний підхід і передові методи лікування у наших кваліфікованих фахівців.

Записатися на прийом до стоматологу

Запис на прийом
Запис на прийом