Записатися на прийом до дитячого ендокринолога

Запис на прийом
Запис на прийом

Дитячий ендокринолог

Хороший дитячий ендокринолог в Павлограді затребуваний щоразу, коли у дитини відзначаються проблеми з залозами внутрішньої секреції. Показати сина або дочку фахівця обов’язково, якщо є ризик патології щитовидної залози, надниркових залоз, гіпофіза, підшлункової, гіпоталамуса, а також тестикул (у хлопчиків) або яєчників (у дівчаток). Фахівець здатний оцінити існуючий гормональний фон дитини, провести діагностику, зібрати анамнез і, на підставі отриманої інформації, видати рекомендації щодо подальшого лікування або терапії.
Медичний центр «Консультант», розташований в Павлограді, пропонує сім’ям з маленькими дітьми і підлітками планово відвідувати дитячого ендокринолога (наприклад, один раз на півроку-рік). Це варто робити, в першу чергу, в якості профілактики, стандартного медичного огляду, який дозволяє зафіксувати хвороби (при їх наявності) на ранніх стадіях. Крім того, візит до лікаря показаний при перших же підозрах на відхилення в роботі ендокринної системи.
Зазвичай прийом у ендокринолога в Павлограді проводиться за попереднім записом. Лікар оглядає пацієнта, встановлює з ним контакт, вислуховує скарги, проводить діагностику ендокринологічного профілю в лабораторних умовах. При необхідності додатково може використовуватися глікемічний контроль, УЗД ендокринної системи. Наші експерти працюють в провідних клініках міста Дніпра, мають великий досвід роботи з дітьми і підлітками. Вони завжди безпомилково визначають джерело проблеми і пропонують оптимальне її рішення.

Коли обов’язково записатися до дитячого ендокринолога?

Запланувати похід до лікаря з дитиною обов’язково необхідно при наявності одного або декількох подібних симптомів:
• збільшена щитоподібна залоза;
• занадто раннє або, навпаки, запізнюється початок менструацій у дівчаток
• мимовільні судоми;
• головні болі, високий тиск;
• схильність дитини до безпричинного ожиріння, різка зміна маси тіла;
• погіршення апетиту або його зростання;
• часте сечовипускання (особливо поряд з безперервною спрагою);
• постійна м’язова слабкість, швидка стомлюваність.
Ендокринолог може назвати причину подібних проявів. Крім того, лікар цього профілю уповноважений ставити дитину на облік, зокрема, при порушенні статевого розвитку, серйозних відхиленнях щитовидної залози, патології надниркових залоз, великих проблем з метаболізмом і т.д. Саме ці доктора спеціалізуються на виявленні діабету, гіпотиреозу, гіперандрогенії, акромегалії, хвороби Іценко-Кушинга та інших захворювань.
В медичний центр «Консультант» приїжджають сім’ї з дітьми з Юр’ївка, Тернівки, Першотравенська. Ендокринологи приймають усіх дітей зі специфічною симптоматикою і намагаються підібрати для кожного пацієнта унікальні схеми лікування, що відповідають її віку, статі, росто-ваговими характеристиками, способу життя.

Записатися на прийом до дитячого ендокринолога

Запис на прийом
Запис на прийом