Записатися на прийом до дитячого гастроентеролога

Запис на прийом
Запис на прийом

Дитячий гастроентеролог

Далеко не всі діти у Павлограді харчуються збалансовано і правильно, через що вони дуже часто стають пацієнтами такого лікаря як дитячий гастроентеролог. Даний фахівець проводить обстеження травної системи дитини, виявляючи проблеми, які існують в шлунково-кишковому тракті. До компетенції гастроентеролога входить діагностика і лікування захворювань:
  • пов’язаних з функціонуванням шлунка (гастрит, виразки, поліпи, новоутворення) і кишечника (коліт, дисбактеріоз, дуоденіт, ентерколіт і т.д.);
  • що стосуються роботи жовчного міхура (від дискінезії до холециститу);
  • перешкоджають виконанню функцій селезінки (кісти, абсцеси, пухлини);
  • що відносяться до підшлунковій залозі (у першу чергу — панкреатит).

Досвідчені експерти з гастрентерологіі працюють як з наміченими захворюваннями, так і з стійкими розладами, яскраво вираженими хронічними хворобами, генетичними хворобами. Особлива увага приділяється такими лікарями дітям, у яких присутні непереносимість лактози або глютену, алергійні реакції на продукти харчування, целіакія, аутизм, муковісцидоз і інші специфічні відхилення. Дуже часто записати дитину в кабінет гастроентеролога в Павлограді також прагнуть мами, які ратують за здоровий спосіб життя і правильне харчування. В цьому випадку фахівець може оглянути дитину, зібрати анамнез і скласти для нього максимально відповідну дієту, розписати раціон і час прийому їжі.

Як працюють дитячі гастроентерологи в Павлограді

Практично кожна сім’я, яка прагне знайти досвідченого і уважного дитячого гастроентеролога в Павлограді, в кінцевому рахунку, приходить в медичний центр «Консультант». Тут працюють висококласні фахівці з Дніпра, за плечима у яких великий досвід роботи і солідний багаж знань. Щоб потрапити до них на прийом, сім’ї з дітьми приїжджають не тільки з різних районів Павлограда, а й з Тернівки, Юр’ївки, Першотравенська, інших міст і селищ Дніпропетровської області. Взаємодія доктора і дитини полягає в зборі скарг, огляду пацієнта (часто — з використанням діагностичного обладнання), консультуванні, підборі актуальних лікування і терапії. При необхідності гастроентеролог може виписати направлення на аналізи, відправити дитину на госпіталізацію, скласти документи, необхідні для санаторного лікування, поїздки на мінеральні води. Дуже важливо не пропустити момент відвідування фахівця з шлунково-кишкового тракту, своєчасно звернути увагу на існуючі у дитини проблеми з метаболізмом, болі в черевній порожнині, нудоту, неприємні відчуття після їжі. Дуже часто дитячі фахівці виявляють у сучасних дітей виразку шлунка і дванадцятипалої кишки, глисти, дисбактеріоз, панкреатит, лямбліоз, гастродуоденіт і т.п. Щоб записатися з дитиною на прийом до медичного центру «Консультант» досить подзвонити в приймальню і домовитися про час відвідування дитячого лікаря.

Записатися на прийом до дитячого гастроентеролога

Запис на прийом
Запис на прийом