Записатися на прийом до дитячого гінеколога

Запис на прийом
Запис на прийом

Дитячий гінеколог

Дитячий гінеколог — один з тих лікарів, обстеження у яких допомагає уникнути серйозних проблем зі здоров’ям дитини в майбутньому. Згідно загальноукраїнської статистики, патології репродуктивної системи в наші дні дуже часто закладаються в юному віці. Тому планові візити з донькою до «жіночого лікаря» повинні стати природним елементом регулярних медичних обстежень профілактичного характеру. Однак знайти хорошого дитячого лікаря-гінеколога не завжди буває просто. Особливо — далеко від мегаполісів і обласних міст. Для жителів Павлограда, Тернівки, Першотравенська, Юр’ївки та інших населених пунктів західно-донбаського регіону є можливість показувати своїх дітей гінекологам медичного центру «Консультант». Рекомендується робити це в наступних ситуаціях:

  • при наявності у дитини проблем з сечостатевої системою, патології органів, болів внизу живота, неспецифічних виділень і аналогічних симптомів;
  • в якості профілактики, в рамках щорічного медогляду, виконуваного з періодичністю приблизно 1 раз в рік.

У медичному центрі «Консультант» всі фахівці з жіночого здоров’ю є висококваліфікованими експертами, гінекологами вищої категорії, що мають достатній досвід роботи з юними пацієнтками, що знають специфіку функціонування організму дітей і легко налагоджувати контакт з дівчатками. Переважно це медики, які практикують в клініках міста Дніпра і приїжджають в Павлоград на консультування місцевих пацієнтів.

Чим може допомогти дитячий гінеколог в Павлограді

Крім планового огляду на предмет наявності відхилень у розвитку вивідних шляхів і репродуктивної системи, гінеколог здатний діагностувати хвороби, присутні в організмі дитини, прописувати лікування або терапію, давати напрямок на додаткові аналізи або обстеження за допомогою діагностичного обладнання, відправляти дітей на госпіталізацію і т.д . Показаннями до невідкладної записи на прийом до дитячого гінеколога виступають:

  • проблеми з встановленням менструальних циклів у дівчаток-підлітків (занадто ранній старт або запізнювання);
    регулярні / гострі болі в черевній порожнині (низ живота);
  • роздратування в області статевих органів дитини (в тому числі — посилюються при походах в туалет); • відсутність вторинних статевих ознак після 13-ти років;
  • фіксація на нижній білизні дівчаток різних виділень, що викликають занепокоєння.

Нехтування своєчасним візитом до лікаря при перерахованих і інших тривожних симптомах може стати причиною прогресування в організмі дитини серйозних запальних, інфекційних захворювань, появи і розвитку онкології (доброякісних або злоякісних пухлин), а також ендокринних або гормональні збої. Запланувати відвідування дитячого гінеколога в медичному центрі «Консультант» (Павлоград) можна за допомогою всього лише одного дзвінка в приймальню. Кабінет лікаря працює в зручний для пацієнтів час, розцінки на послуги доступні для всіх категорій населення.

Записатися на прийом до дитячого гінеколога

Запис на прийом
Запис на прийом