Записатися на прийом до дитячого хірурга

Запис на прийом
Запис на прийом

Дитячий хірург

Спеціалізацією такого лікаря, як дитячий хірург, є огляд пацієнтів з ушкодженнями органів і тканин, встановлення хірургічних патологій, виконання оперативного лікування. Додатково лікар може проводити медичний огляд, встановлювати наявність / відсутність хірургічних проблем в організмі дитини.
Знайти в Павлограді хорошого дитячого хірурга нескладно. Медичний центр «Консультант» пропонує жителям міста, а також навколишніх населених пунктів (включаючи Тернівки, Юріївку, Першотравенськ) зручні варіанти запису на прийом до цього лікаря. Наші хірурги приїжджають на консультування з Дніпра, мають велику практику і відомі в галузі як професіонали своєї справи.
Стандартний візит до дитячого хірурга зазвичай передбачає огляд дитини (або турбують органу), проведення пальпації, вербальний збір інформації (опитування). Для прояснення картини доктор може призначити аналізи крові або сечі, ендоскопію, проведення ультразвукової діагностики, рентгенографію та інші діагностичні процедури, в залежності від конкретної ситуації. В особливо складних ситуаціях дітей направляють на госпіталізацію в Дніпро, вирішують питання про амбулаторне лікування післяопераційних пацієнтів.
Відвести дитину до хірурга при підозрі на пошкодження тих чи інших органів, вкрай важливо. У кращому випадку — батьківські побоювання не підтвердяться. Однак, якщо знехтувати дитячими скаргами, можна допустити перитоніт, а то і більш серйозні наслідки.
Найчастіше дитячі хірурги в Павлограді стикаються з гострим апендицитом, кістами, фурункульоз, гемангіомами, кишкової непрохідності, пілоростенозом, фібромами, липомами, омфалітом, грижами і т.д.

Детский хирург в Павлограде: когда прием не може бути відкладений

Процес дорослішання практично кожної дитини рідко обходиться без ексцесів і проблем зі здоров’ям. Дуже часто при виникненні специфічних симптомів, потрібен саме професійний дитячий хірург. Зокрема, вести дитину на прийом до такого фахівця потрібно при наступній симптоматиці:
• збільшення розмірів живота дитини (особливо, якщо присутній ефект асиметричності);
• часті закрепи, проблеми з походом в туалет, відсутність стільця, блювота;
• формування ущільнень, пігментних плям, папілом або гнійників на тілі;
• вростають нігті;
• різкі або тягнуть болі в черевній порожнині;
• випинання пупкової ранки, специфічний запах і колір;
• надмірно малу вагу дитини (навіть при достатньому харчуванні).
Профілактичні огляди лікаря також повинні бути присутніми в житті дітей, батьки яких прагнуть виростити їх здоровими. Обов’язково показати дитячого хірурга в Павлограді новонародженого (в 1 місяць), а також 6-місячного малюка і однорічної дитини. На цих етапах доктор повинен зафіксувати, що вроджених відхилень, пухлин, вад розвитку, наслідків травм у маленького пацієнта немає. Далі не завадить пройти профілактичне обстеження перед дитячим садком і школою. Після медогляди у хірурга дитина буде проходити при загальноосвітньому закладі.
Медичний центр «Консультант» має в своєму розпорядженні професійними хірургами вищої категорії. Дитячі лікарі проводять огляд з мінімальним занепокоєнням для дитини, безпомилково ставлять діагноз, виписують ефективне і, по можливості, безпечне лікування. Нам можна довірити будь-якого малюка!

Записатися на прийом до дитячого хірурга

Запис на прийом
Запис на прийом