Записатися на прийом до дитячого невролога

Запис на прийом
Запис на прийом

Детский невролог в Павлограде

Александр Петрович Бельський — детский невролог Высшей категории.

Дитячій невролог

У ситуації, коли у дитини спостерігаються відхилення у функціонуванні нервової системи, лікуючим лікарем найчастіше виписується направлення на прийом до дитячого невролога. У Павлограді знайти хорошого фахівця даної спеціалізації завжди можна в медичному центрі «Консультант». Наші неврологи володіють необхідною кваліфікацією і досвідом роботи, вміють працювати з дітьми різного віку, виявляють себе і як відмінні діагности, і як оперативні помічники при будь-яких проблемах зі здоров’ям НС.
Дитячі неврологи «Консультанта» — це кращі лікарі з Дніпра, які приїжджають до нашого міста спеціально для проведення консультацій, обстеження хворих, призначення терапії. Вони здатні знайти причини хвороб центральної і периферичної нервової системи. У їх розпорядженні сучасні технології діагностування, високоефективне і безпечне для маленьких пацієнтів, обладнання. Не дивно, що потрапити на запис до лікарів з таким арсеналом прагнуть сім’ї не тільки з Павлограда, а й з Тернівки, Першотравенська, Юр’ївки.
Яка б проблема не була зафіксована у малюка, їй завжди знайдеться відповідне лікування, здатне повернути дитині здоров’я і щасливий зовнішній вигляд. Досвідчений дитячий невролог здатний знайти рішення для будь-якого діагнозу: ДЦП, гідроцефалії, енурезу, затримки розумового / фізичного розвитку, заїкання, поліомієліту, спадкової або придбаної неврології, гіперактивності, мігрені і т.д.

Коли потрібна консультація дитячого невролога в Павлограді

Сучасна медицина відзначає той факт, що більшість батьків не помічає, що намітилися неврологічних захворювань у дітей. У зв’язку з цим фахівці завжди рекомендують ходити на огляди до невролога регулярно, хоча б для того, щоб переконатися, що дитина розвивається як слід, без відхилень.
Втім, є і ряд специфічних симптомів, при виникненні яких візит до лікаря відкладати не можна. Наприклад, грудничка потрібно показувати невролога в Павлограді, якщо у малюка є тривожний сон, рясне зригування, частий безпричинний плач, тремор рук або підборіддя, судоми під час сну або при температурі.
Приводом звернутися до лікаря з дітьми старшого віку можуть виступати:
• дитяча безсоння, будь-які інші проблеми зі сном;
• часте носова кровотеча;
• швидке погіршення зору;
• запаморочення або мігрені, особливо, якщо вони супроводжуються періодичними втратами свідомості;
• нетримання сечі;
• проблеми з координацією руху, укачиванием в транспорті;
• сверхутомляемость, знижена концентрація, погіршилася пам’ять.
Запис на прийом до дитячого невролога в Павлограді ведеться цілий рік. Батькам рекомендується водити дитину до лікаря як в якості профілактики (приблизно 1 раз в півроку-рік), так і в разі виникнення специфічних проблем, пов’язаних з відхиленнями в роботі нервової системи. Медичний центр «Консультант» (Павлоград) гарантує високу якість обслуговування поряд з прийнятною вартістю послуг.

Записатися на прийом до дитячого невролога

Запис на прийом
Запис на прийом