Записатися на прийом до дитячого офтальмолога

Запис на прийом
Запис на прийом

Дитячий офтальмолог

З розвитком цифрових технологій і широким поширенням портативних гаджетів, в Павлограді різко зріс і попит на такого фахівця, як дитячий офтальмолог. Це пов’язано збільшенням чисельності дітей і підлітків, які відчувають проблеми із зором, які планують носити окуляри або лінзи, які потребують допомоги професійних експертів по очах.
Дитячий окуліст здатний провести огляд пацієнта, виконати стандартну перевірку зору відповідно до існуючих технологій, підібрати окуляри, прописати ліки і окремі методики (тренування) для відновлення пильність. В окремих випадках консультація такого фахівця виявляється особливо затребуваною. Зокрема, коли дитині загрожує втрата зору, є серйозні проблеми з очима.
Для жителів Павлограда, Тернівки, Першотравенська та Юр’ївки сьогодні існує відмінна можливість показати своїх дітей висококласним дитячим офтальмологів з медичного центру «Консультант». Ці лікарі — фахівці вищої категорії, які приїжджають на прийом спеціально з клінік міста Дніпра. Вони володіють великими знаннями і досвідом, мають можливість консультувати маленьких пацієнтів з різними проблемами: від перевтоми очей до проблем з кришталиком або рогівкою.

Дитячий окуліст в Павлограді: причини для відвідування

Варіантів записи до офтальмолога існує 2: планова перевірка зору дитини або ж потреба у діагностуванні проблеми і пошуку її вирішення.
1. Планові процедури повинні здійснюватися в такому порядку:
• після народження малюка;
• через 1, 3, 6, 12 місяців після появи дитини на світ;
• перед походом в дитсадок;
• напередодні записи в 1-й клас;
• при переході в старшу школу.
Як правило, такий частоти відвідування окуліста досить для того, щоб вчасно зафіксувати відхилення у розвитку очей дитини і своєчасно надати йому відповідну допомогу.
2. Позаплановий візит до дитячого окуліста повинен відбуватися, якщо дитина скаржиться на будь-які проблеми із зором: біль в очах, зниження зору, двоя зображення, припухлості в зоні століття і т.д.
Дитячі офтальмологи в павлоградському медичному центрі «Консультант» мають досвід роботи з короткозорими, косоокими і далекоглядними пацієнтами, вміють лікувати кон’юнктивіти, ячмінь і абсцес, можуть діагностувати захворювання судинного характеру, проблеми з рогівкою. Вони надають послуги з підбору лінз і окулярів, прописують дієти і зорові режими для зміцнення м’язів очей.
Щоб записати дитину на прийом до дитячого окуліста в Павлограді, достатньо зателефонувати в медцентр «Консультант» і вибрати найбільш зручний день і час для відвідування лікаря. Можливо, саме це рішення вбереже малюка від проблем із зором у майбутньому.

Записатися на прийом до дитячого офтальмолога

Запис на прийом
Запис на прийом