Записатися на прийом до ортопеда

Запис на прийом
Запис на прийом

Дитячий ортопед-травматолог

Хто такий дитячий ортопед-травматолог багато дітей починають дізнаватися з дитинства. У Павлограді досвідчені експерти даного профілю працюють в медичному центрі «Консультант». Вони трудяться лікарями в клініках Дніпра, але знаходять час і для обслуговування місцевого населення, надання допомоги при травмах, відновленні, проблеми з хребтом.
Як правило, належить, щоб ортопед-травматолог проводив медичний огляд дитини на різних фазах його розвитку. Спеціаліст повинен почати знайомство з новонародженим, якому виповнився 1 місяць (перевіривши його на відповідність розвитку кістково-м’язової системи), потім продовжити його в 3 місяці, півроку, рік і так далі.
Діти, які народилися без проблем з опорно-руховим апаратом, мають малий ризик придбати їх в дошкільному віці. Однак, якщо малюк веде малорухливий спосіб життя, не робить зарядку, неправильно сидить або ходить, у нього цілком можуть виникнути відповідні проблеми з хребтом або кінцівками.
Для батьків немовлят і дітей до 1-го року (особливо, якщо останні народилися недоношеними) тривожними симптомами повинні стати:
• різнорозмірні кінцівки дитини;
• проблеми зі згинанням-розгинанням суглобів;
• відсутня симетричність шкірних складок;
• утруднений рух стегон і аналогічні проблеми.
Для старших діток показанням до відвідування дитячого ортопеда-травматолога є наявність болів в м’язах, всілякі травми, неправильна хода або постава, деформовані суглоби, набряклість кінцівок або інших ділянок організму.

Що зазвичай лікує дитячий ортопед-травматолог в Павлограді

До лікарів, що спеціалізуються на травматології та ортопедії, найчастіше звертаються при виникненні проблем з опорно-руховою системою. Вони працюють з будь-якими проблемами, що стосуються хребта, кінцівок, кісткової і м’язової систем організму.
Для підлітків і дітей, які багато часу проводять за партою, столом або в сидячому положенні, найбільш популярними хворобами сьогодні стає все види викривлення хребта, зокрема — проявляються в сколиозах, кіфозах, лордоз. Нерідко професійні травматологи-ортопеди змушені також ставити діагноз остеохондроз, остеоз, бурсит, плоскостопість, кривошия, артроз, клишоногість, дисплазія тазостегнових суглобів і т.д.
Експерти цього профілю працюють з вивихами та переломами будь-якого ступеня складності, деформованими кінцівками, різноманітними кістковими патологіями. Серед їх пацієнтів є як самостійно пересуваються діти, так і особи з обмеженими фізичними можливостями.
В медичний центр «Консультант» на прийом до дитячого травматолога приїжджають жителі сіл і СМТ Павлоградського району, а також таких населених пунктів, як Тернівка, Юр’ївка, Першотравенськ. Оглядаючи пацієнтів, наші лікарі завжди з високим ступенем точності ставлять діагноз, підбирають оптимальне лікування, що дає очікуваний результат.

Записатися на прийом до ортопеда-травматолога

Запис на прийом
Запис на прийом