Записатися на прийом до дитячого отоларинголога

Запис на прийом
Запис на прийом

Дитячий отоларинголог

Дитячий отоларинголог — один з найбільш затребуваних лікарів в Павлограді, адже практично у кожної дитини періодично болить горло, з’являється кашель, виникають нежиті. Цей доктор займається діагностикою та лікуванням різних хвороб носоглотки, він здатний допомогти, якщо дитина випадково засунув щось в ухо або ніс, а також знає, як вирішити типові проблеми з диханням або ковтанням. Його основні пацієнти — діти: від 0 років до 18-ти років.
Для сімей, які проживають в Павлоградському регіоні, а також в Першотравенську, Тернівці, Юр’ївці та інших прилеглих населених пунктів, найкращим варіантом записати дитину до ЛОРа буде звернутися в медичний центр «Консультант».
Кваліфіковані дитячі отоларингологи проводять огляд та опитування дитини, використовуючи сучасні інструменти і діагностичне обладнання, можуть виписувати медикаменти, складати схеми лікування, рекомендувати терапію або відновлювальні процедури для лікування від конкретних захворювань. При необхідності ЛОР-лікар може видати направлення на санаторне лікування, екстрену госпіталізацію, аналізи. Дізнатися час прийому фахівців медичного центру «Консультант» і записати дитину на прийом можна в телефонному режимі або безпосередньо відвідавши нашу клініку.

Коли потрібно відправляти дитину в ЛОР-кабінет?

Незважаючи на те, що діти в школах Павлограда регулярно проходять загальнообов’язкові медогляди, батьки також повинні стежити за їх здоров’ям, особливо, якщо намітилися проблеми з функціонуванням носоглотки. Особливими показаннями для візиту до дитячого отоларинголога служать наступні симптоми:
• наявність у дитини запалень або болів в горлі (будь-якого ступеня хворобливості);
• синдром «закладеного носа»;
• проблеми з ковтанням слини або їжі;
• поява сторонніх тіл в області гортані, в вухах або в носі;
• наявність болів в обох вухах або в одному вусі;
• хронічні нежиті, ангіни, ГРВІ;
• сильний кашель (як сухий, так і мокрий);
• проблеми з диханням через ніс.
Своєчасне відвідування дитячого ЛОРа в Павлограді допомагає діагностувати на ранніх стадіях пухлини, туберкульоз, патології аденоїди і мигдалин, отити та інші хвороби вуха. Дуже часто завбачливим батькам вдається таким чином врятувати свою дитину від непоправних наслідків у вигляді часткової або повної втрати слуху.

Переваги відвідування дитячого отоларинголога

Медичний центр «Консультант» є одним із спеціалізованих установ Павлограда, які працюють з дітьми в ролі пацієнтів. Наші ЛОР-лікарі вміють знайти підхід до кожного юному відвідувачеві. Вони витягають сторонні предмети з носоглотки з максимальною безпекою для дитини. Прописують тільки ефективні ліки, рекомендують дієві способи лікування хвороб вуха, горла, носа.
У штаті організації числяться дипломовані доктора з провідних клінік Дніпра. Вони приїжджають на прийом в Павлоград спеціально для обслуговування місцевого дитячого населення і завжди надають медичні послуги максимально високої якості.

Записатися на прийом до дитячого отоларинголога

Запис на прийом
Запис на прийом