УЗД

Пацієнти, що направляються лікарями на ультразвукове обстеження, найчастіше намагаються знайти хороший кабінет УЗД в Павлограді. Зробити це найлегше зателефонувавши в медичний центр «Консультант», де працюють з УЗД з великим досвідом роботи, і є сучасне обладнання для вивчення внутрішніх органів людини неінвазивним способом (за допомогою ультразвукових хвиль).
Особливістю нашого УЗД-кабінету є його універсальність. Записатися на діагностику можуть як дорослі, так і діти, причому, з маленькими пацієнтами працюють кращі педіатри вищої категорії, приїжджають не прийом з Дніпра, в той час як прийом дорослих ведуть узіст, що спеціалізуються на різних органах і системах організму дорослої людини (терапевти, хірурги , гінекологи і т.д.).
УЗД-фахівець здатний провести за допомогою апарату огляд пацієнта, зафіксувавши:
• розташування, розміри і структуру конкретних органів (зазвичай — тих, на які є скарги);
• дефекти і відхилення в розвитку обстежуваних ділянок організму;
• особливості функціонування відділів або цілих систем.
На прийом до узіст в Павлоград приїжджають люди з Тернівки, Юр’ївка, Першотравенська. Показанням до проходження даної процедури є відхилення в розвитку травної, ендокринної, репродуктивної, серцево-судинної, видільної систем. Лікар здатний оглянути за допомогою датчика органи черевної порожнини і малого таза, щитовидну і молочну залози. Дуже часто на УЗД направляють хворих з підозрою на проблеми з нирками, серцем, печінкою, органами шлунково-кишкового тракту.

Де приймає спеціаліст з УЗД у Павлограді

Оскільки дитячий організм найчастіше представляє собою неустояну систему, яка тільки починає свій розвиток і має деякі відмінні від дорослих, особливо, діагностику дітей та підлітків за допомогою УЗД-обладнання повинні виконувати спеціалізовані лікарі (педіатри). У медичному центрі «Консультант» є власний узіст по роботі з пацієнтами молодшого віку.
Ультразвукова апаратура при постановці діагнозу у дітей найчастіше застосовується в ролі:
• дитячого ЕхоКГ (дозволяє зафіксувати серцеві ритми, встановити наявність шумів в серці, виявити вади, тромби, новоутворення);
• УЗД органів черевної порожнини (оптимальний і безпечний спосіб встановити, як працюють селезінка, підшлункова, жовчний міхур, печінку);
• нейросонографии (дослідження головного мозку, в ході якого можна виявити патології розвитку, вади, пухлини, крововиливу і т.д.);
• способу оцінки стану роботи нирок (актуально при проблемах з сечовидільної системою).
Проводячи УЗД дитячого організму, наші фахівці намагаються виконувати процедуру гранично акуратно, ефективно і з мінімальними незручностями для маленьких пацієнтів. Результати діагностики характеризуються високим ступенем точності і служать основою для подальшої постановки діагнозу, призначення лікування або терапії.