Що заважає піти до стоматолога і як з цим боротися

Зубний біль. Саме її сила змушує нас кидати все і записуватися на найближчий час до стоматолога.

Практика показує, що люди найчастіше вирішуються прийти тільки тоді, коли потрібно пройти повний медогляд на роботу або інтенсивність болю не дає спати.

В основному, коли не сильно болить зуб або з’явилися краплі крові на зубній щітці, ми думаємо, що «пройде саме».

Стоматолог. Я його соромлюся

Страх перед інструментами стоматолога — класична причина відкладання візиту в довгий ящик. Якщо ви реально боїтеся бормашини, то для вас приємна новина — стоматологія в Павлограді використовує сучасні методи лікування, які виключають будь-який біль при процедурі.

Є й інша прічіна.Кроме боязні бормашини, пацієнтів зупиняє почуття сорому. Люди часто відчувають сором за те, що їхні зуби не ідеальні. А соціально замкнутим особистостям взагалі страшно відкрити рот перед дантистом, оскільки вони бояться, що він їх буде соромити за поганий догляд за зубами.

Якщо ви соромитеся естетичного недосконалості своєї ротової порожнини, спробуйте знайти в інтернеті знімки з сильно запущеними зубами. Ви зрозумієте, що у вас поки що все в нормі, але якщо будете затягувати з візитом, то може трапитися всяке.

Потрібно думати в першу чергу про себе, а не про те, як відреагує стоматолог на вигляд ваших зубів. За час навчання і практики лікарі стикалися з безліччю самих сумних випадків. Карієси, пульпіту, флегмони, абсцеси — далеко не весь список жахів, з якими вони звикли працювати, не переходячи на особистості, а концентруючись на вирішенні самої проблеми.

Стоматологи в Павлограді бачили наскільки серйозні ситуації, що невеликий зубний наліт сприймають як простий робітник момент.

У ваших же інтересах відкинути всякий страх і сором навіть тоді, коли не сильно болить.

Чому це так важливо?

Причини нешкідливою чутливості на гарячий чай і морозиво, можуть бути набагато серйозніше. Від запалення нерва до порушення цілісності зуба та інших іноді не пов’язаних зі стоматологією проблем. Якщо причина в зубах — стоматолог зробить все необхідне для її усунення, а якщо немає — порадить лікаря потрібного профілю. Бували випадки, коли зубний біль була присутня через захворювання нервової та ендокринної системи.

Регулярний профілактичний візит до стоматологічний кабінет теж є стресом для багатьох. Навіщо йти до зубного, якщо все добре? А як бути з ранніми стадіями карієсу і ін. Патологій, які може помітити лише фахівець?

Пам’ятайте, чим раніше лікар помітить патологію, тим менше буде стоматологічне втручання, а, отже, і болючість процедури.

У МЦ «Консультант» функціонує сучасний стоматологічний кабінет, в якому проводиться лікування зубів як дорослих так і детей . Запрошуємо відвідати наш центр вже сьогодні. Консультація стоматолога — безкоштовна!

Записатися на прийом до стоматологу

Запис на прийом
Запис на прийом