Імплантація зубів в Павлограді

Встановлення імпланта дозволяє відновити втрачений зуб і жувальну функцію, не зачіпаючи при цьому здорові тканини. По суті, імплант — це штучний замінник кореня, на який встановлюється коронка. Якщо зуб знаходиться в зоні посмішки, то імплантація — це ще і можливість повернути красу.

Розвиток стоматологічних технологій, зростаючі можливості у сфері профілактики і лікування не можуть повністю виключити втрату зубів із-за каріозного ураження, захворювань пародонту і їх ускладнень. Незважаючи на зусилля лікарів, які максимально намагаються зберегти власний зуб, у тому числі за допомогою зубозберігаючих операцій, іноді без видалення обійтися неможливо.

Чому важливо відновити зубний ряд?

Краще не відкладати відновлення зуба/зубів, навіть якщо вам здається, що невеликий дефект не заважає посміхатися або жувати. Якщо проблема існує довгий час, то починається зміщення і розхитування сусідніх зубів, а зуб, що протилежить, втрачає опору, розвивається так званий феномен Попова-Годона.

Крім того, може змінитися овал обличчя, раніше почнуть з’являтися зморшки, що особливо неприємно для жінок.

Якщо відсутні декілька зубів, особливо молярів (жувальних), що несуть найбільше навантаження, то порушується і травлення, оскільки страждає первинна механічна обробка їжі, ускладнюється робота усього шлунково-кишкового тракту.

Переваги імплантації

 1. Імплантати створюються із спеціальних біоматеріалів, що підвищує шанс їх імплантації в тканині щелепи.
 2. Імплантат встановлюється незалежно від інших зубів. В той час, як при установці коронок, містових і інших протезів складно уникнути ушкодження сусідніх зубів із-за необхідності обточування.
 3. Можливість встановити відразу декілька имплантов, незалежно від місця розташування і кількості втрачених зубів.
 4. Можливість уникнути знімного протезування.
 5. Висока результативність процедури. Сучасні матеріали і технології підвищують шанси на успішну імплантацію до 97%.

У яких випадках показана установка імплантів.

Імплантація показана, коли відсутні один або декілька зубів, включаючи повну адентію (відсутність зубів) обох щелеп.

На сьогодні усі протипоказання можна віднести до відносних. У нашому центрі «Консультант» в Павлограді вам при необхідності призначать передопераційну підготовку. За наявності супутніх системних захворювань, лікар зробить все, щоб післяопераційний період пройшов максимально гладко, а ризик розвитку післяопераційних ускладнень був мінімальним.

Методики імплантації :

 • одинетапна — установка импланта з голівкою, що виступає, в кісткове ложе і протезування відбуваються під час однієї операції,
 • двохетапна — встановлюється тільки коренева частина імплантата, а протезування починається після того, що приживляє через 2-4 місяці,
 • одномоментна — імплантат впроваджується відразу після видалення зуба,
 • відстрочена — через 2 і більше місяць після видалення зуб.

Імплантація в медичному центрі «Консультант»

У нашому центрі для імплантації встановлений физиодиспенсер останнього покоління. Імплантати виробляються в Швейцарії з сумісних біоматеріалів. В основному використовується титан. Додатково імпланти мають пористе покриття для поліпшення зчеплення з тканинами щелепи і механічного утримання.

Коронки на імпланти виробляються в сертифікованій зуботехнической лабораторії по індивідуальних зліпках. Прийом веде кваліфікований стоматолог-хірург, имплантолог Макогін Марія Вікторівна.

Встановлення імплантів проводиться згідно з міжнародними протоколами. Дотримуються усі вимоги стерильності і безпеки. З пацієнтом укладається офіційний договір про послуги з повним переліком робіт і матеріалів.

Етапи імплантації

1. Огляд і обстеження

 • оцінка стану порожнини рота, дефекту зубного ряду, слизової оболонки, прикусу,
 • рентгенологічне обстеження,
 • визначення показань до установки импланта,
 • додаткові дослідження для контролю захворювань, які можуть бути відносними протипоказаннями (аналізи крові, сечі, біохімічні тести, ЕКГ і так далі, консультація суміжних фахівців — увесь це можна пройшов в наш центр.

2. Підбір імплантів і підготовка до встановлення

Так, при дефіциті кісткової тканини в зоні майбутньої імплантації може знадобитися кісткова пластика.

3. Встановлення кореневої частини імпланта

Проводиться під місцевим знеболенням, займає 15-30 хвилин, після чого слизова оболонка ушивається до наступного етапу.

4. Встановлення формувача ясен

Формувач ясен встановлюється через 3-4 місяці після попереднього етапу на 5-7 днів, після чого віддаляється для протезування. На його місце встановлюється абатмент — основа під коронку.

5. Протезування — встановлення коронки

Після підбору оптимального матеріалу коронки знімаються зліпки, які спрямовуються в зуботехническую лабораторію. Коли коронка готова, її приміряють і фіксують на абатменті або за допомогою цементу.

Ми не призначаємо непотрібних процедур і обстежень, цінуємо ваш час і охороняємо здоров’я. 

Догляд за імплантатами не відрізняється від власних зубів. Рекомендується ретельна щоденна гігієна порожнини рота з використанням пасти, щітки, обполіскувача і зубної нитки. Це допоможе попередити запалення навколо імпланта і його відторгнення.

Мінімум двічі в рік необхідно проходити процедури професійного чищення зубів для зняття зубних відкладень, профілактики карієсу і інших стоматологічних захворювань.

При дотриманні рекомендацій лікаря импланты можуть служити так само довго, як ваші зуби. Не відкладайте імплантацію, це збереже вашу посмішку і здоров’я.

Інформацію по кінцевій ціні імплантації зубів в Павлограді, ви отримаєте після консультації стоматолога. Вартість вас приємно вразить.

Щоб визначити, чи підходить вам імплантація, запишіться на безкоштовну консультацію по телефону: 0953135987

Або

заповніть заявку на безкоштовну консультацію. У найближчі робочі години ми вам зателефонуємо.