Лазерна хірургія

У медичному центрі “Консультант” в Павлограді є лазерне обладнання нового покоління, яке дає можливість виконання великого спектра оперативних втручань в амбулаторних умовах без необхідності загального знеболювання (без наркозу) з використанням місцевої аплікаційної анестезії сучасними мазевими анестетиками. Місцева аплікаційна анестезія не вимагає виконання ін’єкцій препарату, справляє гарне знеболюючу дію і зводить нанівець можливість розвитку медикаментозної алергії.

Нове лазерне обладнання в медичному центрі “Консультант” в Павлограді має всю необхідну технічну і ліцензійну документацію, державну реєстрацію в Міністерстві охорони здоров’я України. Медичний персонал має сертифікати державного зразка на право роботи з обладнанням в умовах медичного центру. Комфортність, безболісність і висока ефективність лазерної хірургії у дітей в Павлограді дає широкі можливості і відкриває нові перспективи подальшого розвитку цього напрямку в медицині.

Лазерна хірургія в медичному центрі “Консультант” в Павлограді має безліч переваг:
– радикальність оперативного втручання (висока ефективність в порівнянні з іншими методами операцій);
– сухе і чисте операційне поле (не потрібно застосування хімічних антисептиків і протимікробних препаратів);
– локальність і прецизійність променевого впливу (високоточне вплив на патологічний осередок без пошкодження здорових тканин);
– висока стерильність і абластічность (ефективне знищення будь-яких мікробів і пухлинних клітин);
– хороший косметичний ефект (жоден з існуючих методів хірургічного лікування не володіє таким високим рівнем відновлення тканин після операції, як лазерна хірургія);
– економічна конкурентоспроможність (мінімальні матеріальні витрати в порівнянні з хірургічними операціями під наркозом).

Лазерне обладнання в медичному центрі “Консультант” в Павлограді призначене для проведення різнопланових оперативних втручань, метою яких є:
– пошарове видалення біологічних тканин;
– корекція форми та об’єму здорових тканин в естетичних і лікувальних цілях;
– забезпечення гемостазу (зупинка кровотеч);
– коагуляція біотканин (припікання);
– розсічення биотканей;
– силова термотерапія.

В яких випадках показана лазерна хірургія?

У медичному центрі “Консультант” в Павлограді досвідчений дитячий хірург-онколог з Вищої категорією проводить огляд дітей з різною патологією, що супроводжується наявністю поверхневих додаткових утворень. Консультуються діти різного віку: від новонароджених до 18-річного віку. Показання до лазерної хірургії в умовах медичного центру в Павлограді визначаються з урахуванням індивідуального підходу до кожної дитини.

За допомогою хірургічного лазера можна ефективно виконувати операції при наступних патологічних станах у дітей в умовах медичного центру “Консультант” в Павлограді:

– гемангіоми (капілярні, кавернозні, зірчасті, гіллясті, підшкірні);
– телеангіоектазії (так звані “судинні сіточки”);
– різні види поверхневих судинних мальформацій;
– папіломи, кератопапілломи, папілломатозние невуси;
– різних локалізацій і видів бородавки (вульгарні, підошовні, ювенільні);
– атероми, фіброми, ангіофіброми;
– кондиломи, контагіозний молюск;
– пігментні невуси;
– грубі келоїдні рубці;
– варикозно розширені вени нижніх кінцівок.

У медичному центрі “Консультант” в Павлограді лазерна хірургія у дітей стала реальністю завдяки новітньому обладнанню та високому професіоналізму персоналу!