Лазерна хірургія

У медичному центрі «Консультант» в Павлограді є лазерне обладнання нового покоління, яке дає можливість виконання великого спектра оперативних втручань в амбулаторних умовах без необхідності загального знеболювання (без наркозу) з використанням місцевої аплікаційної анестезії сучасними мазевими анестетиками. Місцева аплікаційна анестезія не вимагає виконання ін’єкцій препарату, справляє гарне знеболюючу дію і зводить нанівець можливість розвитку медикаментозної алергії.

Нове лазерне обладнання в медичному центрі «Консультант» в Павлограді має всю необхідну технічну і ліцензійну документацію, державну реєстрацію в Міністерстві охорони здоров’я України. Медичний персонал має сертифікати державного зразка на право роботи з обладнанням в умовах медичного центру. Комфортність, безболісність і висока ефективність лазерної хірургії у дітей в Павлограді дає широкі можливості і відкриває нові перспективи подальшого розвитку цього напрямку в медицині.

Лазерна хірургія в медичному центрі «Консультант» в Павлограді має безліч переваг:
— радикальність оперативного втручання (висока ефективність в порівнянні з іншими методами операцій);
— сухе і чисте операційне поле (не потрібно застосування хімічних антисептиків і протимікробних препаратів);
— локальність і прецизійність променевого впливу (високоточне вплив на патологічний осередок без пошкодження здорових тканин);
— висока стерильність і абластічность (ефективне знищення будь-яких мікробів і пухлинних клітин);
— хороший косметичний ефект (жоден з існуючих методів хірургічного лікування не володіє таким високим рівнем відновлення тканин після операції, як лазерна хірургія);
— економічна конкурентоспроможність (мінімальні матеріальні витрати в порівнянні з хірургічними операціями під наркозом).

Лазерне обладнання в медичному центрі «Консультант» в Павлограді призначене для проведення різнопланових оперативних втручань, метою яких є:
— пошарове видалення біологічних тканин;
— корекція форми та об’єму здорових тканин в естетичних і лікувальних цілях;
— забезпечення гемостазу (зупинка кровотеч);
— коагуляція біотканин (припікання);
— розсічення биотканей;
— силова термотерапія.

В яких випадках показана лазерна хірургія?

У медичному центрі «Консультант» в Павлограді досвідчений дитячий хірург-онколог з Вищої категорією проводить огляд дітей з різною патологією, що супроводжується наявністю поверхневих додаткових утворень. Консультуються діти різного віку: від новонароджених до 18-річного віку. Показання до лазерної хірургії в умовах медичного центру в Павлограді визначаються з урахуванням індивідуального підходу до кожної дитини.

За допомогою хірургічного лазера можна ефективно виконувати операції при наступних патологічних станах у дітей в умовах медичного центру «Консультант» в Павлограді:

— гемангіоми (капілярні, кавернозні, зірчасті, гіллясті, підшкірні);
— телеангіоектазії (так звані «судинні сіточки»);
— різні види поверхневих судинних мальформацій;
— папіломи, кератопапілломи, папілломатозние невуси;
— різних локалізацій і видів бородавки (вульгарні, підошовні, ювенільні);
— атероми, фіброми, ангіофіброми;
— кондиломи, контагіозний молюск;
— пігментні невуси;
— грубі келоїдні рубці;
— варикозно розширені вени нижніх кінцівок.

У медичному центрі «Консультант» в Павлограді лазерна хірургія у дітей стала реальністю завдяки новітньому обладнанню та високому професіоналізму персоналу!